יום שישי, 23 באוקטובר 2015

הדור הבא בשיווק האישי

 כרטיס ביקור דיגיטלי - הדור הבא בשיווק האישי


כמה פעמים ניסיתם להיזכר היכן לכל הרוחות שמתם את כרטיסי הביקור שלכם, ולמה ואיך שכחתם להזמין מבית הדפוס את כמות הקבועה, ואיך זה שבדיוק לפגישה החשובה הגעתם בלי קופסת כרטיסי הביקור שלכם? כמה פעמים לדעתכם הלקוח שלכם לא מצא את הכרטיס שהשארתם לו ולא יצר איתכם קשר?.. מהיום הכל יכול להיראות אחרת. הכרטיס שלכם תמיד אתכם, בר השגה, ניתן להעברה ושליחה ואתם לא תלויים בשום גורם חוץ ממכשיר נייד חכם שמתפקד, אתם תמיד זמינים, חדשניים, ונותנים ללקוח את כל האפשרויות הזמינות והמודרניות להשיג אתכם במהירות, ביעילות ולהיות אפילו השגריר והמפיץ של הכרטיס שלכם באופן פשוט ועכשווי.

השימוש בכרטיסי הביקור ה"רגילים", אותם אנו מכירים כבר עשרות בשנים הולך ונעלם ככל שהמדיה הדיגיטלית צוברת תאוצה. המכשירים הניידים חכמים מתמיד, מהירים וזמינים מתמיד, והכי חשוב ל כ ו ל ם יש אותם קרוב קרוב. יכולות הכרטיס הדיגיטלי משתלבות מצויין עם תכונות הניידים החכמים, והיה אך ברור שהשילוב ביניהם הינו פשוט ומתבקש.


כרטיס ביקור דיגיטלי הינו סוג של יישומון, אפליקצייה, שאינו דורש התקנה מסובכת או הורדה וסיסמאות. מרגע קבלת ההחלטה ועד יישומו ברשת ואצלכם במכשיר ולהפצתו, יידרשו ימים בודדים של פיתוח, העברה לשרתים והתקנה מהירה. אנחנו כמובן לא מבטלים את נוכחותו של הכרטיס הקרטוני הישן והטוב, וממליצים לכם את אתם עדיין חפצים בו כמובן, לבצע שילוב של השניים זה הישן עם זה העכשווי, תוך הטמעת ברקוד (QR) על הכרטיס הישן, וממנו יוכלו הלקוחות שלכם לסרוק אליהם את זה הדיגיטלי.

היו אתם חדשניים כבר כאן ועכשיו, ובפעם הבאה בה תגיעו לפגישה, לכנס, למפגש על כוס קפה עם לקוח או חבר, תוכלו במהירות וביעילות רבה להעביר לו כרטיס ביקור דיגיטלי מהנייד החכם שלכם אל הנייד החכם שלו, ולהיות חדשניים, עכשווים, מפתיעים ויעילים. הדור הבא של כרטיסי הביקור כבר כאן!
 
 

הכרטיס מותאם לכל הניידים
כרטיס ביקור דיגיטלי מתאים עצמו לכל גודל מסך ומאפשר לכם
להנות מחוויית משתמש מושלמת מהגעה מהמובייל או הטאבלט.
מגוון פעולות בקליק אחד
חיוג בקליק, שליחת מייל בקלות, ניווט לבית העסק בלחיצה אחת, צפייה בתמונות,
שליחת מסרונים, קיצור הגעה לאתר הבית או לרשתות החברתיות ועוד...
שליחה והפצה בדרכים רבות
שליחת כרטיס ביקור דיגיטלי אפשרית מכל מכשיר חכם לכל מכשיר חכם דרך:SMS, כתובת מייל, וואטסאפ, סריקת QR ממכשיר למכשיר. כמובן מומלץ שילוב הברקוד המצורף לכרטיס בכל המדיות השיווקיות שלכם :אתר, פייסבוק, חתימה דיגיטלית, ניוזלטרים ועוד.
קל להגיע אלייך מתמיד...
כרטיס ביקור דיגיטלי נשמר אצל הלקוח שלך ומאפשר לו למצוא אותך
בכל רגע נתון בקלות, תוך שימוש מהיר ויעיל בהתקשרות איתך במגוון אפשרויות.
עיצוב וממשק משתמש חוויתי
העיצוב מותאם למאפייני השיווק וצבעי העסק שלכם, ובעזרת ממשק משתמש
קל וחוויתי, תוכלו לתת למחזיק הכרטיס שלכם חווית משתמש מושלמת.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה